2. Verfahren
Verfahren
Titel: Huur van units voor inrichting van tijdelijke keuken WZC Ter Caele
Beschreibung: Zorgbedrijf Meetjesland beoogt een nieuw WZC Ter Caele te bouwen. Aanvang van de werken is voorzien op 01.08.2026. Voorafgaand dient de zijbeuk van het oude woonzorgcentrum waarin het onthaal, de cafetaria en keuken zijn ondergebracht afgebroken te worden om plaats te maken voor de werfzone voor de nieuwbouw. Door de afbraak van het huidige keukengedeelte voorzien we dat de maaltijden voor de rusthuisbewoners, bewoners Serviceflats en het aanpalende dienstencentrum warm aangeleverd worden vanuit WZC Ten Oudenvoorde tot in keukenunits te voorzien aan de achterzijde van het huidige WZC Ter Caele. De duurtijd van de huur van de units wordt bijgevolg geraamd op 32 maanden ( van 01/02/2026 tot en met 30/09/2028)
Interne Kennung: ZBM-2025-TK-huur keukenunits
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55250000 Vermietung von möblierten Unterkünften für Kurzaufenthalte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZBM-2025-TK-huur keukenunits - 1
Interne Kennung: 1
469910-2025 - Mededinging
België – Verhuur van gemeubileerde accommodatie voor kortstondig verblijf – Huur van units voor inrichting van tijdelijke keuken WZC Ter Caele
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: ZBM-2025-TK-huur keukenunits
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55250000 Verhuur van gemeubileerde accommodatie voor kortstondig verblijf
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ZBM-2025-TK-huur keukenunits - 1
Interne identificatiecode: 1