2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa lekkiego samochodu kwatermistrzowskiego SLKw do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starachowicach
Beschreibung: przedmiotem zamówienia jest Dostawa lekkiego samochodu kwatermistrzowskiego SLKw do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starachowicach
Interne Kennung: Dostawa lekkiego samochodu kwatermistrzowskiego SLKw do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starachowicach
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34136100 Leichtlastwagen