See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oproep naar een multidisciplinair ontwerpteam voor de energetische renovatie van 3 jeugdverblijven of - herbergen
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht is de oproep naar een multidisciplinair ontwerpteam voor de energetische renovatie van 3 jeugdverblijven of -herbergen. Aan het team wordt gevraagd een duurzaam voorstel uit te werken waardoor de energieprestatie van het jeugdverblijf verbeterd, bij voorkeur naar een EPC NR A. Voorstellen die alleen de technieken betreffen, worden niet weerhouden. In samenspraak met het weerhouden studieteam zal GRO gebruikt worden doorheen het gehele proces om de duurzaamheid van de bouwproject te meten en te vergroten. Bij start van de opdracht zal GRO gebruikt worden voor het bepalen van de parameters in de haalbaarheidsstudie(s). De opdracht is opgedeeld in 3 percelen: • Perceel 1 vast gedeelte: energetische renovatie van jeugdherberg De Veurs te Voeren. • Perceel 2 vast gedeelte: energetische renovatie van jeugdherberg Peace Village te Mesen. • Perceel 3 voorwaardelijke gedeelte : energetische renovatie van jeugdverblijf De Valk te Laarne. De opdracht zal verder beschreven worden in het bestek.
Interne Kennung: TVL/2024/1690/MMO/VAS
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: TVL/2024/1690/MMO/VAS - 1
Interne Kennung: 1