469982-2026 - Wettbewerb
Polen – OP-Instrumente – Dostawa asortymentu medycznego na potrzeby Bloku Operacyjnego COZL.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa asortymentu medycznego na potrzeby Bloku Operacyjnego COZL.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu medycznego na potrzeby Bloku Operacyjnego COZL. Zamówienie zostało podzielone na części: Część 1 – Oprzyrządowanie do noża ultradźwiękowego Część 2 – Taśmy PVP Część 3 – Opaski zaciskowe Część 4 – Igły iniekcyjne Część 5 – Worki oraz pojemniki do zbiórki moczu Część 6 – Zestawy laryngologiczne, nebulizatory, aplikatory, asortyment jednorazowy
Interne Kennung: COZL/DZP/MBK/3411/PN-66/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33162200 OP-Instrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Część 1 – Oprzyrządowanie do noża ultradźwiękowego
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
Los: LOT-0005
Titel: Część 2 – Taśmy PVP
Los: LOT-0006
Titel: Część 3 – Opaski zaciskowe
Los: LOT-0007
Titel: Część 4 – Igły iniekcyjne
Los: LOT-0008
Titel: Część 5 – Worki oraz pojemniki do zbiórki moczu
Los: LOT-0009
Titel: Część 6 – Zestawy laryngologiczne, nebulizatory, aplikatory, asortyment jednorazowy