2. Verfahren
Verfahren
Titel: ,,Świadczenie usług związanych z odbiorem oraz zagospodarowaniem odpadów komunalnych wytwarzanych przez właścicieli nieruchomości z terenu gminy Wartkowice”
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług związanych z odbiorem oraz zagospodarowaniem odpadów komunalnych, wytwarzanych przez właścicieli nieruchomości z terenu Zamawiającego. 2.Usługa odbierania odpadów komunalnych obejmuje wszystkie nieruchomości zamieszkałe położone na terenie Zamawiającego, nieruchomości niezamieszkałe wykorzystywane na cele rekreacyjno- wypoczynkowe oraz odbieranie selektywnie zebranych odpadów komunalnych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów (dalej: PSZOK) i z wyznaczonych miejsc zbiorowej zbiórki Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte zostało w dokumencie pn. „Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)”, stanowiącym zał. nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.10.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen