470003-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Software-Unterstützung – Meglévő SAP licencek gyártói követése, támogatása
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meglévő SAP licencek gyártói követése, támogatása
Beschreibung: Az MFB Zrt. az általános könyvelés és ügyvitel mellett a banki termékek széles körét kezeli az SAP rendszerben. A működés megfelelő biztonsága érdekében szükséges a gyártói követés biztosítása, ezen keresztül érhetőek el egyrészt a szükséges frissítő csomagok, illetve ennek keretében kap a Bank támogatást azon hibák/problémák kapcsán, amelyek kezeléséhez gyártói szakértelem bevonás szükséges. Jelen eljárás tárgya az MFB Zrt. meglévő SAP licencei SAP standard szintű gyártói követésének jogfolytonos biztosítása 2026.11.03-ig, illetve ajánlatkérő döntése szerint a szerződés meghosszabbítható 2026. 12.31-ig. Ajánlatkérő az alábbi licencek SAP standard szintű támogatására tart igényt: 7001125 - SAP Business Suite Professional 7001126 -SAP Business Suite Employee 7001127 - SAP Business Suite Ltd Professional 7002389 - SAP Business Suite Developer user 7009030 - SAP Treasury and Risk Management 7009414 - SAP Loans Mgmt Bank Suite Ed, Priv. Bank 7009415 - SAP Loans Mgmt Bank Suite Ed, Corp. Loans 7009707 - SAP Banking user 7011267 - SAP ASE Runtime Edition 7018585 - SAP Profitability&Cost Mgmt, prof ed 7018586 - SAP Profitability&Cost Mgmt, std ed A részletes követelményeket a műszaki leírás tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000772992026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ajánlatkérő a közbeszerzési eljárást a Kbt. 81. §-a szerinti uniós nyílt közbeszerzési eljárás szabályai szerint folytatja le.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EKR000772992026/1