See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding in 2 percelen voor schoonmaakdiensten (perceel 1) en glasbewassing (perceel 2).
Beschreibung: Doelstelling van deze aanbesteding is om per perceel met één geschikte Opdrachtnemer die kan voorzien in de behoefte naar schoonmaakdiensten (perceel 1) en glasbewassing binnen en buiten (perceel 2) een overeenkomst aan te gaan. Aanbestedende dienst wenst dit doel te realiseren door middel van een Europese aanbesteding in 2 percelen voor schoonmaakdiensten (perceel 1) en glasbewassing (perceel 2) volgens een openbare procedure, waar de ‘inschrijving met de beste prijs-kwaliteitsverhouding’ het uitgangspunt is. Met deze aanbesteding wenst de Aanbestedende dienst per perceel één Inschrijver te contracteren die in staat is de dienstverlening naar behoren (kwalitatief en concurrerend) te leveren, conform de eisen die in deze aanbestedingsdocumenten zijn vermeld. betrekking heeft op onderdelen van een perceel wordt niet in behandeling genomen. Het is toegestaan om voor beide percelen in te schrijven Raming van de schoonmaak dienstverlening Perceel 1: De raming van perceel 1 van deze opdracht (inclusief vloeronderhoud) bedraagt circa € 800.000,- voor 2025 inclusief BTW. Aan deze omschreven omvang in de aanbesteding kan de Inschrijver bij een gunning geen rechten ontlenen. Raming glasbewassing Perceel 2: De raming van perceel 2 van deze opdracht bedraagt circa € 25.000,- voor 2024 inclusief BTW. Aan deze omschreven omvang in de aanbesteding kan de Inschrijver bij een gunning geen rechten ontlenen.
Interne Kennung: CVO26SCH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Schoonmaakdiensten (perceel 1)
Beschreibung: Aanbestedende dienst wenst per perceel voor alle locaties een uniforme kwaliteit van dienstverlening te realiseren, waarbij er sprake is van eenduidigheid in communicatie, contractbeheer en ontzorging. Samengevat omvat perceel 1 van deze aanbesteding de volgende diensten: - Dagelijkse schoonmaakdiensten. - Periodieke/reguliere schoonmaakdiensten. - Regiewerkzaamheden schoonmaak. - Het bijvullen van de sanitaire disposables (optioneel). De aanschaf van sanitaire voorzieningen en disposables valt expliciet buiten de scope van deze aanbesteding. De raming van perceel 1 van deze opdracht (inclusief vloeronderhoud) bedraagt circa € 800.000,- voor 2025 inclusief BTW. Aan deze omschreven omvang in de aanbesteding kan de Inschrijver bij een gunning geen rechten ontlenen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het doel is om voor de Aanbestedende dienst per perceel één overeenkomst af te sluiten met een initiële looptijd van 24 maanden en een verlenging daarna van achtmaal 12 maanden. De maximale looptijd komt daarmee uit op 120 maanden.
Los: LOT-0002
Titel: Glasbewassing (perceel 2)
Beschreibung: Aanbestedende dienst wenst per perceel voor alle locaties een uniforme kwaliteit van dienstverlening te realiseren, waarbij er sprake is van eenduidigheid in communicatie, contractbeheer en ontzorging. Samengevat omvat perceel 2 van deze aanbesteding de volgende diensten: - Glasbewassing binnen. - Glasbewassing buiten. De aanschaf van sanitaire voorzieningen en disposables valt expliciet buiten de scope van deze aanbesteding. De raming van perceel 2 van deze opdracht bedraagt circa € 25.000,- voor 2024 inclusief BTW. Aan deze omschreven omvang in de aanbesteding kan de Inschrijver bij een gunning geen rechten ontlenen.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung