470022-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Busse für den öffentlichen Verkehr – Dodávka 7 ks nízkopodlažních naftových autobusů
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka 7 ks nízkopodlažních naftových autobusů
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka celkem 7 nízkopodlažních naftových autobusů městské hromadné dopravy s příslušenstvím a souvisejícími službami . Bližší specifikace požadavků zadavatele na provedení dodávaných autobusů je uvedena v Zadávací dokumentaci.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VZ01/2025