See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usługi konserwacji w branży elektrycznej - czynności niezbędnych do utrzymania w ruchu: instalacji elektrycznych w budynkach i lokalach zarządzanych i administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy (dalej: ZGN), urządzeń i instalacji terenowych na terenach zarządzanych i administrowanych przez ZGN (...)
Beschreibung: Wykonywanie usługi konserwacji w branży elektrycznej - czynności niezbędnych do utrzymania w ruchu: instalacji elektrycznych w budynkach i lokalach zarządzanych i administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy (dalej: ZGN), urządzeń i instalacji terenowych na terenach zarządzanych i administrowanych przez ZGN oraz instalacji elektrycznych w lokalach gminnych znajdujących się w budynkach niebędących w administracji ZGN, usuwanie i zabezpieczenie awarii na terenie: Część I - Rejon DOM Służewiec, Część II - Rejon Wierzbno, Część III - Rejon Wiśniowa, Część IV - Rejon DOM Madalińskiego, Część V - Rejon DOM Konduktorska, Część VI - Rejon DOM Polkowska.
Vorherige Bekanntmachung: 335046-2026
Interne Kennung: TZ.PNU.260.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonywanie usługi konserwacji w branży elektrycznej - czynności niezbędnych do utrzymania w ruchu: instalacji elektrycznych w budynkach i lokalach zarządzanych i administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy - DOM Służewiec
Beschreibung: Wykonywanie usługi konserwacji w branży elektrycznej - czynności niezbędnych do utrzymania w ruchu: instalacji elektrycznych w budynkach i lokalach zarządzanych i administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy (dalej: ZGN), urządzeń i instalacji terenowych na terenach zarządzanych i administrowanych przez ZGN oraz instalacji elektrycznych w lokalach gminnych znajdujących się w budynkach niebędących w administracji ZGN, usuwanie i zabezpieczenie awarii na terenie: Część I - Rejon DOM Służewiec. Szczegółowy opis zamówienia zawiera OPZ stanowiący zał. nr 4 do postanowień umowy.
Interne Kennung: DOM Służewiec
Los: LOT-0002
Titel: Wykonywanie usługi konserwacji w branży elektrycznej - czynności niezbędnych do utrzymania w ruchu: instalacji elektrycznych w budynkach i lokalach zarządzanych i administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy - DOM Wierzbno
Beschreibung: Wykonywanie usługi konserwacji w branży elektrycznej - czynności niezbędnych do utrzymania w ruchu: instalacji elektrycznych w budynkach i lokalach zarządzanych i administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy (dalej: ZGN), urządzeń i instalacji terenowych na terenach zarządzanych i administrowanych przez ZGN oraz instalacji elektrycznych w lokalach gminnych znajdujących się w budynkach niebędących w administracji ZGN, usuwanie i zabezpieczenie awarii na terenie: Część II - Rejon DOM Wierzbno. Szczegółowy opis zamówienia zawiera OPZ stanowiący zał. nr 4 do postanowień umowy.
Interne Kennung: DOM Wierzbno
Los: LOT-0003
Titel: Wykonywanie usługi konserwacji w branży elektrycznej - czynności niezbędnych do utrzymania w ruchu: instalacji elektrycznych w budynkach i lokalach zarządzanych i administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy - DOM Wiśniowa
Beschreibung: Wykonywanie usługi konserwacji w branży elektrycznej - czynności niezbędnych do utrzymania w ruchu: instalacji elektrycznych w budynkach i lokalach zarządzanych i administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy (dalej: ZGN), urządzeń i instalacji terenowych na terenach zarządzanych i administrowanych przez ZGN oraz instalacji elektrycznych w lokalach gminnych znajdujących się w budynkach niebędących w administracji ZGN, usuwanie i zabezpieczenie awarii na terenie: Część III - Rejon DOM Wiśniowa. Szczegółowy opis zamówienia zawiera OPZ stanowiący zał. nr 4 do postanowień umowy.
Interne Kennung: DOM Wiśniowa
Los: LOT-0004
Titel: Wykonywanie usługi konserwacji w branży elektrycznej - czynności niezbędnych do utrzymania w ruchu: instalacji elektrycznych w budynkach i lokalach zarządzanych i administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy - DOM Madalińskiego
Beschreibung: Wykonywanie usługi konserwacji w branży elektrycznej - czynności niezbędnych do utrzymania w ruchu: instalacji elektrycznych w budynkach i lokalach zarządzanych i administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy (dalej: ZGN), urządzeń i instalacji terenowych na terenach zarządzanych i administrowanych przez ZGN oraz instalacji elektrycznych w lokalach gminnych znajdujących się w budynkach niebędących w administracji ZGN, usuwanie i zabezpieczenie awarii na terenie: Część IV - Rejon DOM Madalińskiego. Szczegółowy opis zamówienia zawiera OPZ stanowiący zał. nr 4 do postanowień umowy.
Interne Kennung: DOM Madalińskiego
Los: LOT-0005
Titel: Wykonywanie usługi konserwacji w branży elektrycznej - czynności niezbędnych do utrzymania w ruchu: instalacji elektrycznych w budynkach i lokalach zarządzanych i administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy - DOM Konduktorska
Beschreibung: Wykonywanie usługi konserwacji w branży elektrycznej - czynności niezbędnych do utrzymania w ruchu: instalacji elektrycznych w budynkach i lokalach zarządzanych i administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy (dalej: ZGN), urządzeń i instalacji terenowych na terenach zarządzanych i administrowanych przez ZGN oraz instalacji elektrycznych w lokalach gminnych znajdujących się w budynkach niebędących w administracji ZGN, usuwanie i zabezpieczenie awarii na terenie: Część V - Rejon DOM Konduktorska. Szczegółowy opis zamówienia zawiera OPZ stanowiący zał. nr 4 do postanowień umowy.
Interne Kennung: DOM Konduktorska
Los: LOT-0006
Titel: Wykonywanie usługi konserwacji w branży elektrycznej - czynności niezbędnych do utrzymania w ruchu: instalacji elektrycznych w budynkach i lokalach zarządzanych i administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy - DOM Polkowska
Beschreibung: Wykonywanie usługi konserwacji w branży elektrycznej - czynności niezbędnych do utrzymania w ruchu: instalacji elektrycznych w budynkach i lokalach zarządzanych i administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy (dalej: ZGN), urządzeń i instalacji terenowych na terenach zarządzanych i administrowanych przez ZGN oraz instalacji elektrycznych w lokalach gminnych znajdujących się w budynkach niebędących w administracji ZGN, usuwanie i zabezpieczenie awarii na terenie: Część VI - Rejon DOM Polkowska. Szczegółowy opis zamówienia zawiera OPZ stanowiący zał. nr 4 do postanowień umowy.
Interne Kennung: DOM Polkowska