See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Content - Mary Ann Liebert 2025-2026 (2027)
Beschreibung: Toegang tot de collectie tijdschriften. Overeenkomst voor twee jaar (2025-2026) plus optie om één jaar te verlengen (2027) Overeenkomst voor twee jaar (2025-2026) plus optie om één jaar te verlengen (2027) Wetenschappelijk onderwijs: Erasmus Universiteit Rotterdam, including Erasmus MC / Maastricht University, including Maastricht UMC/ Rijksuniversiteit Groningen, including UMC Groningen / Tilburg University / Universiteit Leiden, including Leiden UMC / Universiteit Utrecht, including UMC Utrecht / Universiteit Van Amsterdam, including AUMC / Vrije Universiteit Amsterdam, including AUMC / Wageningen University & Research / Delft University of Technology / Eindhoven University of Technology / University of Twente / Radboud University, including Radboudumc
Interne Kennung: -
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Volledige overeenkomst
Interne Kennung: 1