2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nástavba pavilonu B, ZŠ a MŠ Pastviny 70, Brno-Komín
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce v městské části Brno-Komín spočívající v provedení nástavby pavilonu „B“ ZŠ a MŠ Pastviny 70 Brno-Komín na p.č. 4104/2, 4105/12 v k.ú. Komín
Interne Kennung: 17072025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zjednodušené podlimitní řízení (dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů)
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001