2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elektronické služby pro vdálené nahlížení
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je komplexní dodávka, implementace a technická podpora systému Elektronické služby pro vzdálené nahlížení (dále jen systém). Předmět veřejné zakázky se skládá z: • Vypracování projektu nasazení • Dodávky softwarového řešení a implementace (instalace, konfigurace) systému tj. kompletního softwarového řešení potřebného k provozování všech požadovaných součástí této zakázky v potřebném počtu softwarových licencí, včetně integrace s vybranými informačními systémy uvedenými v příloze č. 5 zadávací dokumentace • Školení zaměstnanců zadavatele pro administrátory a pro uživatele instalovaných technologií, zpracování provozní dokumentace v českém jazyce • Poskytování služeb technické podpory provozu systému. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, jeho specifikace a technické požadavky jsou uvedeny v příloze č. 1 zadávací dokumentace – „Podrobná technická specifikace dodávky“, tyto požadavky jsou považovány za minimální, a na jejich splnění zadavatel trvá.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Elektronické služby pro vzdálené nahlížení
Interne Kennung: SZ MMHK/388918/2025