See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa elementów tras kolejek podwieszanych do wymiany w trasach już istniejących dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-20”
Beschreibung: „Dostawa elementów tras kolejek podwieszanych do wymiany w trasach już istniejących dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-20”
Vorherige Bekanntmachung: 510638-2025
Interne Kennung: 702500951
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43600000 Teile für Bergbaumaschinen, Maschinen für die Steingewinnung und Baumaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Dostawa elementów tras kolejek podwieszanych do wymiany w trasach już istniejących dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-20” (TRANSL)
Beschreibung: „Dostawa elementów tras kolejek podwieszanych do wymiany w trasach już istniejących dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-20” w zakresie zadania nr 1
Interne Kennung: 702500951 zadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 09211000 Schmieröle und Schmierstoffe
Los: LOT-0002
Titel: „Dostawa elementów tras kolejek podwieszanych do wymiany w trasach już istniejących dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-20” ( WOSTAL)
Beschreibung: „Dostawa elementów tras kolejek podwieszanych do wymiany w trasach już istniejących dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-20” w zakresie zadania 2
Interne Kennung: 702500951- zadanie nr 2