2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Halskraag en Opvouwbare stabilisator hoofd
Beschreibung: De Opdracht betreft twee percelen, namelijk perceel 1 halskraag en perceel 2 opvouwbare stabilisator hoofd, waarbij Opdrachtgever per perceel één Raamovereenkomst met één Opdrachtnemer wil sluiten. Let op: op woensdag 15 juli 10:00 uur vindt een digitale inlichtingenbijeenkomst plaats. Aanmelden kan via de berichtenmodule in Mercell.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Halskraag
Beschreibung: Binnen de operationele militaire gezondheidszorg wordt pré-hospitaal vanaf het niveau Role 0/1 (ZelfHulp KameradenHulp (ZHKH tot en met de Algemeen Militair Arts (AMA)) en in het hospitaal (ROLE2B, ROLE2E, R2Forward (bestaat uit Special Operations Surgical Team (SOST) en advanced resuscitation team (ART)) gebruik gemaakt van tactisch medische producten. Dit betreft verbruiks- en gebruiksartikelen, al dan niet ondergebracht in uitrustingen, geschikt voor militaire geneeskundige zorg gedurende operationele inzet, waar ook ter wereld, aan boord van schepen, ter land en in de lucht. Uiteraard wordt er ook met deze producten geoefend en opgeleid.
Los: LOT-0002
Titel: Opvouwbare stabilisator hoofd