2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur uitzendkrachten
Beschreibung: De VRU wenst een Overeenkomst af te sluiten met een Opdrachtnemer die uitzendkrachten kan leveren voor de operationele en operationele/tactische functies. Dit kan door middel van: • Uitzendkrachten met een ‘uitzendovereenkomst met uitzendbeding’ (Fase A); • Gedetacheerden met een ‘arbeidsovereenkomst met het uitzendbureau’ (Fase B). € 1.000.000 exclusief BTW voor de gehele looptijd van de overeenkomst
Interne Kennung: 000009162
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie voor verlenging van maximaal vier (4) keer één (1) jaar