2. Verfahren
Verfahren
Titel: MOKRA CLINKER PRODUCTION MODERNISATION / MODERNIZACE VÝROBY SLÍNKU MOKRÁ
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž nové energeticky úspornější vypalovací linky na výrobu slínku jako náhrada dvou linek na výrobu slínku. Nedílnou součástí zakázky je také dodávka a montáž nového chladiče slínku, nové surovinové mlýnice (VRM - vertikální surovinový mlýn), homosila, napojení na stávající zařízení a nových systémů alternativních paliv pro příjem, skladování a napájení nové pece. Předmětem veřejné zakázky je inženýrská činnost, dodávka, výstavba, strojní montáž a elektromontáž, odzkoušení a uvedení do provozu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42510000 Wärmeaustauscher, Klimaanlagen und Kältemaschinen sowie Filtriergeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51500000 Installation von Maschinen und Geräten, 42310000 Brenner, 51135100 Installation von Brennern, 42942000 Öfen und Zubehör, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45262400 Baustahlmontagearbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 42417200 Fördereinrichtungen, 31625100 Brandmeldesysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Heidelberg Materials CZ, a.s.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 42942000 Öfen und Zubehör, 42310000 Brenner, 51135100 Installation von Brennern, 51500000 Installation von Maschinen und Geräten, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 45262400 Baustahlmontagearbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 42417200 Fördereinrichtungen, 31625100 Brandmeldesysteme