See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sociale Raadsliedenwerk
Beschreibung: De sociale raadslieden in Midden-Drenthe fungeren als aanvullende zelfstandige dienst voor inwoners en andere dienstverleners. Sociale raadslieden geven kosteloos informatie en advies en concrete hulp bij vragen en problemen op het gebied van sociale zekerheid, belastingen, huisvesting, arbeidsrecht, familierecht, onderwijs en maatschappelijke voorzieningen. Zie informatiedocument.
Interne Kennung: Zaaknummer: 4815439
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie 'VT Informatiedocument Sociaal Raadsliedenwerk'.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Sociaal Raadsliedenwerk
Beschreibung: Zie 'VT Informatiedocument Sociaal Raadsliedenwerk'. Zie 'VT Informatiedocument Sociaal Raadsliedenwerk'.
Interne Kennung: 1