470273-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Zakup energii elektrycznej do 109 obiektów zarządzanych przez Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Krakowie ul. Mogilska 85 - w ramach 3 części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup energii elektrycznej do 109 obiektów zarządzanych przez Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Krakowie ul. Mogilska 85 - w ramach 3 części
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej do 109 obiektów zarządzanych przez Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Krakowie ul. Mogilska 85 w ramach 3 części. Część nr 1: Zakup energii elektrycznej do 45 obiektów zarządzanych przez Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Krakowie ul. Mogilska 85 znajdujących się na terenie województwa małopolskiego. Część nr 2: Zakup energii elektrycznej do 46 obiektów zarządzanych przez Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Krakowie ul. Mogilska 85 znajdujących się na terenie województwa śląskiego. Część nr 3: Zakup energii elektrycznej do 18 obiektów zarządzanych przez Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Krakowie ul. Mogilska 85 znajdujących się na terenie województwa świętokrzyskiego. 2. Szczegółowy zakres i warunki realizacji zamówienia przedstawiają:  opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części,  projekt umowy sprzedaży energii elektrycznej dla każdej z części,  arkusz wyceny ofertowej dla każdej z części. Ww. dokumenty stanowią załączniki do SWZ i są jej integralną częścią.
Interne Kennung14/2026/ZP/WEN/SGKiE
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup energii elektrycznej do 45 obiektów zarządzanych przez Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Krakowie ul. Mogilska 85 znajdujących się na terenie województwa małopolskiego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej do 45 obiektów zarządzanych przez Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Krakowie ul. Mogilska 85 znajdujących się na terenie województwa małopolskiego
Interne Kennung14/2026/ZP/WEN/SGKiE - część nr 1
LosLOT-0002
TitelZakup energii elektrycznej do 46 obiektów zarządzanych przez Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Krakowie ul. Mogilska 85 znajdujących się na terenie województwa śląskiego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej do 46 obiektów zarządzanych przez Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Krakowie ul. Mogilska 85 znajdujących się na terenie województwa śląskiego
Interne Kennung14/2026/ZP/WEN/SGKiE - część nr 2
LosLOT-0003
TitelZakup energii elektrycznej do 18 obiektów zarządzanych przez Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Krakowie ul. Mogilska 85 znajdujących się na terenie województwa świętokrzyskiego.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej do 18 obiektów zarządzanych przez Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Krakowie ul. Mogilska 85 znajdujących się na terenie województwa świętokrzyskiego.
Interne Kennung14/2026/ZP/WEN/SGKiE - część nr 3