2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van support voor BI – Data platform
Beschreibung: De Watergroep is op zoek naar een partner die haar kan ondersteunen bij de verdere uitbouw, professionalisering en continuïteit van haar data- en business intelligence-omgeving. De ondersteuning omvat zowel strategische als operationele diensten binnen het domein van data-integratie, data-engineering, analytics en rapportering, en dit in een context van moderne cloud- en lakehouse-architecturen.
Interne Kennung: 20260020
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 20260020 - 1
Interne Kennung: 1
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48612000 Datenbankverwaltungssystem