2. Verfahren
Verfahren
Titel: NNF Část 3 – nábytek včetně atypického nábytku – Prostor lékárny (SO 02)
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je modernizace urgentního příjmu v Nemocnici Na Františku, jejíž součástí jsou v části 3 dodávky spočívající ve vybavení prostoru lékárny (SO 02) typickým a atypickým nábytkem a jiným vybavením, a to včetně jeho dodávky na místo plnění a montáže. ROZDĚLENÉ VEŘEJNÉ ZAKÁZKY NA ČÁSTI Část 1 – stavební úpravy, se týká provedení stavebních prací v 1. NP severní části řešeného objektu ve stávajícím areálu Nemocnice na Františku. Stavební úpravy se týkají modernizace stávajícího oddělení urgentního příjmu typu II. (SO-01). V návaznosti na návrh a nové uspořádání pracoviště urgentního příjmu, je součástí předmětu plnění změna dispozice a provedení stavebních úprav lékárny základního typu (SO-02). Ostatní patra a oddělení nemocnice nebudou stavebními pracími dotčena. Část 2 – zdravotnické přístrojové a vybavení, se týká dodávky zdravotnického přístrojového vybavení nezbytného pro provoz oddělení urgentního příjmu typu II a zajištění lékařské péče. Část 3 – nábytek včetně atypického nábytku, týká se dodávky nábytkového vybavení. Část 4 – kancelářské vybavení, týká se dodávek PC, drobné elektrotechniky a dalšího drobného vybavení dl potřeb jednotlivých pracovišť. Každá část veřejné zakázky je zcela samostatným předmětem postupu zadavatele v zadávacím řízení. Zadavatelem Části 2 - zdravotnické přístrojové a vybavení a Části 4 – kancelářské vybavení bude Nemocnice Na Františku. Zadavatelem Části 3 – nábytek včetně atypického nábytku bude Městská část Praha 1.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39180000 Labormöbel, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39141000 Küchenmöbel, 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle, 45421151 Installation von Einbauküchen, 45421153 Installation von Einbaumöbeln
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ID: VZ0253976
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39180000 Labormöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39141000 Küchenmöbel, 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle, 45421151 Installation von Einbauküchen, 45421153 Installation von Einbaumöbeln