2. Verfahren
Verfahren
Titel: Broker licentiesoftware en daaraan gerelateerde dienstverlening
Beschreibung: Gemeente Ede heeft behoefte aan de levering van software inclusief het daarbij door de Vendor meegeleverde beheer en onderhoud (A). Tevens heeft de gemeente behoefte aan (daaraan gerelateerde) consultancy, implementatie- en adviesdienstverlening door de softwarebroker (B). Zie de aanbestedingsstukken.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: Zie 2.1
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -