2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jauna mikroautobusa ar papildaprīkojumu iegāde SIA “Gatartas pakalpojumu aģentūrai”
Beschreibung: Jauna mikroautobusa ar papildaprīkojumu iegāde SIA “Gatartas pakalpojumu aģentūrai”
Interne Kennung: GAPA/1/2026/AK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114400 Kleinbusse
5. Los
Los: LOT-0000