2. Verfahren
Verfahren
Titel: RO-adviesdiensten Voorne aan Zee
Beschreibung: Het doel van de voorliggende aanbesteding is om drie adviesbureaus te contracteren voor het leveren van RO-adviesdiensten. De raamovereenkomsten die hiervoor gesloten worden moeten een juiste balans bieden tussen doelmatigheid enerzijds en rechtmatigheid en het voldoen aan gemeentelijke beleidsdoelstellingen anderzijds. De totale verwachte opdrachtwaarde voor RO-adviesdiensten is 400.000 Euro op jaarbasis. Dit is een globale schatting omdat de jaarlijkse afname sterk kan fluctueren en afhankelijk is van ontwikkelingen die al dan niet kunnen plaatsvinden. Genoemde bedragen zijn geen garanties. U kunt aan de genoemde bedragen geen rechten ontlenen. De gemeente is op basis van jurisprudentie (arrest ECLI:EU:C:2018:1034) verplicht om ook een maximale omzet op te nemen in de overeenkomst. De maximale omzet wordt vastgesteld op maximaal tweemaal het geraamde bedrag per perceel.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79900000 Veschiedene Dienstleistungen für Unternehmen und andere Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: RO-adviesdiensten
Beschreibung: De gemeente wil met drie adviesbureaus raamovereenkomsten afsluiten voor alle voorkomende RO-diensten in de fysieke en sociale leefomgeving.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Binnen de scope kunnen ook visiedocumenten, stedenbouwkundige en/of creatieve ontwerpen worden uitgezet. Dit is niet de hoofdzaak binnen de gevraagde dienstverlening en hierbij geldt dat de gemeente vrij is om voor dergelijke creatieve opdrachten ook gebruik te maken van andere partijen en daarom geldt voor dit type opdrachten geen exclusiviteit. Dit geldt ook voor onderzoeken die uitgevoerd moeten worden.