See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowej usługi Oświetlenia ulic, dróg i innych otwartych terenów publicznych na terenie Gminy Ustka
Beschreibung: Świadczenie kompleksowej usługi Oświetlenia ulic, dróg i innych otwartych terenów publicznych na terenie Gminy Ustka
Vorherige Bekanntmachung: 406841-2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen, 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Świadczenie kompleksowej usługi Oświetlenia ulic, dróg i innych otwartych terenów publicznych na terenie Gminy Ustka Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. a) oraz lit. b) ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.).
Interne Kennung: RR.271.19.2025.MA
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen, 65320000 Betrieb von elektrischen Anlagen, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
Menge: 3 399 Stück