2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém - Dodávky dřevní štěpky a dřeva pro LMB 2022 - 2032
Beschreibung: Předmětem DNS, resp. následně zadávaných veřejných zakázek v rámci zavedeného DNS budou dodávky dřevní štěpky či dřeva pro výrobu dřevní štěpky nebo ostatního dřeva. Zadavatel rozdělil DNS podle § 138 odst. 1 do tří kategorií: Kategorie 1 - Dřevní štěpka; Kategorie 2 - Dřevo; Kategorie 3 - Ostatní dřevní biomasa.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Užší řízení podle § 58 a násl. a § 139 a § 139a zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09111400 Brennstoffe auf Holzbasis
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Kategorie 3 - Ostatní dřevní biomasa
Beschreibung: Předmětem této kategorie DNS a následně zadávaných veřejných zakázek v rámci zavedeného DNS v této kategorii (Kategorie 3 - Ostatní dřevní biomasa) je pořízení běžného, obecně dostupného zboží - ostatní dřevní biomasy (nespadající podle technické specifikace do Kategorie 1 DNS či do Kategorie 2 DNS), a to podle specifikace zadavatele do míst plnění obhospodařovaných zadavatelem. Předmět plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v rámci zavedeného DNS bude blíže specifikován v zadávacích podmínkách, obchodních a platebních podmínkách či ve specifikaci předmětu plnění jednotlivé dílčí veřejné zakázky zadávané v příslušné kategorii DNS. Zadavatel stanoví obecné bližší podrobnosti pro veřejné zakázky zadávané v této kategorii v Obecné specifikaci plnění (příloha č. 3c dokumentace zadávacího řízení na zavedení DNS). Obecná specifikace plnění může být zadavatelem modifikována (ve vztahu k technickým parametrům ostatní dřevní biomasy) v rámci zadávacích podmínek jednotlivé veřejné zakázky zadávané v DNS.
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 03410000 Holz