2. Verfahren
Verfahren
Titel: LF/ÚMTM/UPOL - Upgrade robotické platformy 2026 - JŘBU
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je dodání a instalace modulu ultrasenzitivní luminiscence jako upgrade stávajícího multimodálního destičkového readeru EnVision Nexus. Součástí plnění je poskytování záručního servisu zařízení. Minimální požadavky na předmět Veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními nebo jinými smluvními podmínkami, které jsou přílohou zadávací dokumentace. A to zejména Technickou specifikací a závazným Zněním smlouvy.
Interne Kennung: LF/ÚMTM/UPOL - Upgrade robotické platformy 2026 - JŘBU
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001