2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Neurologicznym z Pododdziałem Udarowym i pracą w Poradni Neurologicznej.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Neurologicznym z Pododdziałem Udarowym i pracą w Poradni Neurologicznej. Szacunkowa minimalna liczba godzin objęta przedmiotem zamówienia na okres od 01.07.2025 do 30.06.2027 wynosi 2400, szacunkowa maksymalna liczba godzin wynosi 5280.
Interne Kennung: DSO.113.31.2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens, 85112200 Ambulante Behandlungen
5. Los
Los: LOT-0001