470491-2026 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen – Wmo verblijf Zuidwest, Midden en Noord-Drenthe
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWmo verblijf Zuidwest, Midden en Noord-Drenthe
BeschreibungBeschermd Wonen, Begeleid Kamer Wonen en Thuiswonen € 119.000.000 over 7 jaar.
Interne Kennung2025-WmoVerblijf-01
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensHet betreft een Open House procedure met beperkte openstelling. Zie inkoopdocumenten.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelBeschermd Wonen
BeschreibungZie inkoopdocumenten.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenTweemaal een verlengingsoptie.
LosLOT-0002
TitelBegeleid Kamer Wonen
Interne Kennung2
LosLOT-0003
TitelThuiswonen
Interne Kennung3
470491-2026 - Resultaat
Nederland – Maatschappelijke en aanverwante diensten – Wmo verblijf Zuidwest, Midden en Noord-Drenthe
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2025-WmoVerblijf-01
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Beschermd Wonen
Beschrijving: Zie inkoopdocumenten.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Tweemaal een verlengingsoptie.
Perceel: LOT-0002
Titel: Begeleid Kamer Wonen
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Thuiswonen
Interne identificatiecode: 3