470498-2026 - Ergebnis
Polen – Transport von Haushaltsabfällen – „Świadczenie usługi transportu odpadów z ZUOK w Hryniewiczach do ZUOK w Białym-stoku”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie usługi transportu odpadów z ZUOK w Hryniewiczach do ZUOK w Białym-stoku”
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa cyklicznego transportu odpadów o kodach: 19 05 01 – nieprzekompostowane frakcje odpadów komunalnych i podobnych, 19 05 99 – inne niż wymienione odpady (stabilizat), 19 12 10 – odpady palne (paliwo alternatywne), 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione, Ex 19 12 12 - inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione, 20 01 08 - odpady kuchenne ulegające biodegradacji, 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji, 20 02 03 – inne odpady nieulegające biodegradacji, w ilości do 30 000 Mg z Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych w Hryniewiczach (położonym w odległości ok. 4 km od południowych granic Białegostoku, przy drodze gminnej Białystok – Juchnowiec Kościelny) wraz z rozładunkiem w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Białymstoku przy ul. Gen. Wł. Andersa 40F (oba zakłady stanowią własność Zamawiającego). Szacowana dobowa ilość odpadów do przewiezienia wynosi około 50-250 Mg (zamówienie podstawowe).
Vorherige Bekanntmachung: 304027-2026
Interne Kennung: NDZ.231.10.2026.KP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Świadczenie usługi transportu odpadów z ZUOK w Hryniewiczach do ZUOK w Białymstoku”
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa cyklicznego transportu odpadów o ko-dach: 19 05 01 – nieprzekompostowane frakcje odpadów komunalnych i podobnych, 19 05 99 – inne niż wymienione odpady (stabilizat), 19 12 10 – odpady palne (paliwo alternatywne), 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione, Ex 19 12 12 - inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione, 20 01 08 - odpady kuchenne ulegające biodegradacji, 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji, 20 02 03 – inne odpady nieulegające biodegradacji, w ilości do 30 000 Mg z Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych w Hryniewiczach (położonym w odległości ok. 4 km od południowych granic Białegostoku, przy drodze gminnej Białystok – Juchnowiec Kościelny) wraz z rozładunkiem w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Białymstoku przy ul. Gen. Wł. Andersa 40F (oba zakłady stanowią własność Zamawiającego). Szacowana dobowa ilość odpadów do przewiezienia wynosi około 50-250 Mg (zamówienie podstawowe). Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z opcji i wznowienia umowy, co zostało opisane w IDW tom I SWZ oraz we wzorze Umowy tom II SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w okresie obowiązywania Umowy z opcji w postaci zwiększenia zamówienia podstawowego określonego w ust. 1 maksymalnie o 10 000 Mg, tj. łączna ilość odpadów po zwiększeniu ilości nie będzie wyższa niż 40 000 Mg. Szczegółowe postanowienia dotyczące opcji zawiera Wzór Umowy tom II SWZ § 1.