470504-2026 - Ergebnis
Polen – Mikroskope – Wyposażenie 3 sal mikroskopowych w edukacyjny system składający się z mikroskopów z kamerami i współpracujących z nimi komputerów studenckich zintegrowanych cyfrowo z mikroskopami/komputerami prowadzących zajęcia oraz z monitorami prezentacyjnymi
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWyposażenie 3 sal mikroskopowych w edukacyjny system składający się z mikroskopów z kamerami i współpracujących z nimi komputerów studenckich zintegrowanych cyfrowo z mikroskopami/komputerami prowadzących zajęcia oraz z monitorami prezentacyjnymi
Beschreibung1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie utworzenia nowoczesnej infrastruktury do praktycznej nauki technik mikroskopowych w zakresie nauk przedklinicznych – histologii i patologii, poprzez wyposażenie 3 sal mikroskopowych w edukacyjny system składający się z mikroskopów z kamerami i współpracujących z nimi komputerów studenckich zintegrowanych cyfrowo z mikroskopami/komputerami prowadzących zajęcia oraz z monitorami prezentacyjnymi, w ramach projektu pn. „Utworzenie, modernizacja i wyposażenie obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne - Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - Collegium Medicum”, będącego elementem Inwestycji D2.1.1 pn. „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” umowa nr: KPOD.07.05-IP.10-0002/25/KPO/1205/2025/213. 1.1 Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostały mu przyznane. 1.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający funkcje, parametry techniczne i warunki wymagane oraz dodatkowo punktowane przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik A do SWZ, tj. Funkcje, parametry techniczne i warunki wymagane oraz dodatkowo punktowane, stanowiący integralną część SWZ. Zamawiający wymaga, aby wszystkie zaproponowane przez Wykonawcę elementy były ze sobą kompatybilne i zapewniały pełną funkcjonalność bez konieczności dodatkowych inwestycji ze strony Zamawiającego. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na pytania Wykonawców. 1.3 Wymaga się, aby Wykonawca wraz z ofertą złożył wypełniony odpowiednio Załącznik A do SWZ, tj. Funkcje, parametry techniczne i warunki wymagane oraz dodatkowo punktowane przedmiotu zamówienia, podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 1.4 Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1.4.1 Dostawę fabrycznie nowych urządzeń, nieużywanych, nie powystawowych, wyprodukowanych nie wcześniej niż w 2025 roku 1.4.2 Miejscem dostawy przedmiotu zamówienia jest Katedra Histologii, UJ CM; sale dydaktyczne A, B i C; drugie piętro; ul. Kopernika 7a, 31-034 Kraków. Dostawa zostanie zrealizowana w dni robocze, tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:00. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot umowy do miejsca wskazanego przez Zamawiającego w terminie uzgodnionym z Zamawiającym w okresie realizacji zamówienia. 1.4.3 Wykonawca zobowiązany jest do zawiadomienia Zamawiającego o planowanym terminie dostawy z wyprzedzeniem minimum 2 dni roboczych (za dni robocze Strony rozumieją dni od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy). 1.4.4 Na Wykonawcy ciąży odpowiedzialność z tytułu uszkodzenia lub utraty przedmiotu zamówienia aż do chwili potwierdzenia przekazania do Zamawiającego urządzenia, potwierdzonego podpisanym protokołem odbioru. 2. Pozostałe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia zostały opisane w SWZ i załącznikach do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 38651600 Digitalkameras, 30231300 Bildschirme, 30237200 Computerzubehör
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie utworzenia nowoczesnej infrastruktury do praktycznej nauki technik mikroskopowych w zakresie nauk przedklinicznych – histologii i patologii, poprzez wyposażenie 3 sal mikroskopowych w edukacyjny system składający się z mikroskopów z kamerami i współpracujących z nimi komputerów studenckich zintegrowanych cyfrowo z mikroskopami/komputerami prowadzących zajęcia oraz z monitorami prezentacyjnymi, w ramach projektu pn. „Utworzenie, modernizacja i wyposażenie obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne - Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - Collegium Medicum”, będącego elementem Inwestycji D2.1.1 pn. „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” umowa nr: KPOD.07.05-IP.10-0002/25/KPO/1205/2025/213. 1.1 Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostały mu przyznane. 1.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający funkcje, parametry techniczne i warunki wymagane oraz dodatkowo punktowane przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik A do SWZ, tj. Funkcje, parametry techniczne i warunki wymagane oraz dodatkowo punktowane, stanowiący integralną część SWZ. Zamawiający wymaga, aby wszystkie zaproponowane przez Wykonawcę elementy były ze sobą kompatybilne i zapewniały pełną funkcjonalność bez konieczności dodatkowych inwestycji ze strony Zamawiającego. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na pytania Wykonawców. 1.3 Wymaga się, aby Wykonawca wraz z ofertą złożył wypełniony odpowiednio Załącznik A do SWZ, tj. Funkcje, parametry techniczne i warunki wymagane oraz dodatkowo punktowane przedmiotu zamówienia, podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 1.4 Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1.4.1 Dostawę fabrycznie nowych urządzeń, nieużywanych, nie powystawowych, wyprodukowanych nie wcześniej niż w 2025 roku 1.4.2 Miejscem dostawy przedmiotu zamówienia jest Katedra Histologii, UJ CM; sale dydaktyczne A, B i C; drugie piętro; ul. Kopernika 7a, 31-034 Kraków. Dostawa zostanie zrealizowana w dni robocze, tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:00. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot umowy do miejsca wskazanego przez Zamawiającego w terminie uzgodnionym z Zamawiającym w okresie realizacji zamówienia. 1.4.3 Wykonawca zobowiązany jest do zawiadomienia Zamawiającego o planowanym terminie dostawy z wyprzedzeniem minimum 2 dni roboczych (za dni robocze Strony rozumieją dni od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy). 1.4.4 Na Wykonawcy ciąży odpowiedzialność z tytułu uszkodzenia lub utraty przedmiotu zamówienia aż do chwili potwierdzenia przekazania do Zamawiającego urządzenia, potwierdzonego podpisanym protokołem odbioru. 2. Pozostałe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały opisane w SWZ i załącznikach do SWZ. 3. Wraz z ofertą Wykonawca jest zobowiązany złożyć dokumenty opisane w pkt 14) SWZ. 4. Wykonawca musi zapewnić realizację przedmiotu zamówienia w terminie do 5 tygodni od dnia zawarcia umowy, przy założeniu, że umowa zostanie zawarta w dniu 06.07.2026r., co oznacza zalecany termin realizacji do dnia 10.08.2026r. Zamawiający zakłada, iż zawarcie umowy nastąpi nie później niż do dnia 07.07.2026r., natomiast w przypadku zawarcia umowy w terminie późniejszym Zamawiający dopuszcza możliwość przesunięcia zalecanego terminu realizacji zamówienia o stosowną liczbę dni zwłoki w stosunku do planowanego terminu zawarcia umowy. Zamawiający dopuszcza wcześniejszą realizację zamówienia
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje wznowień ani opcji.