470519-2026 - Wettbewerb
Polen – Reagentien und Kontrastmittel – Wyłonienie Wykonawcy w zakresie sukcesywnej dostawy odczynników i materiałów zużywalnych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego (z wyłączeniem Collegium Medicum UJ)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyłonienie Wykonawcy w zakresie sukcesywnej dostawy odczynników i materiałów zużywalnych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego (z wyłączeniem Collegium Medicum UJ)
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie sukcesywnej dostawy odczynników i materiałów zużywalnych, zwanych dalej materiałami, odczynnikami lub produktami, dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (z wyłączeniem Collegium Medicum UJ), przeznaczonych w szczególności do realizacji zadań w zakresie kształcenia, działalności naukowej oraz komercjalizacji wyników tej działalności. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający zestawienie ilościowe odczynników i materiałów zużywalnych określa załącznik A do SWZ, który stanowi jednocześnie formularz kalkulacji ceny oferty oraz katalog udostępniony na stronie internetowej https://smartlab-sklep.pl, który zawiera zestawienie odczynników i materiałów zużywalnych nieuwzględnionych w załączniku A do SWZ, a objętych przedmiotem zamówienia.
Interne Kennung: 80.272.162.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien, 33696300 Chemische Reagenzien, 33793000 Glaswaren für Laboratorien, 38437000 Laborpipetten und Zubehör, 24960000 Verschiedene chemische Erzeugnisse, 33790000 Glaswaren für Laboratorien, hygienische oder medizinische Bedarfsartikel aus Glas
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie sukcesywnej dostawy odczynników i materiałów zużywalnych, zwanych dalej materiałami, odczynnikami lub produktami, dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (z wyłączeniem Collegium Medicum UJ), przeznaczonych w szczególności do realizacji zadań w zakresie kształcenia, działalności naukowej oraz komercjalizacji wyników tej działalności. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający zestawienie ilościowe odczynników i materiałów zużywalnych określa załącznik A do SWZ, który stanowi jednocześnie formularz kalkulacji ceny oferty oraz katalog udostępniony na stronie internetowej https://smartlab-sklep.pl, który zawiera zestawienie odczynników i materiałów zużywalnych nieuwzględnionych w załączniku A do SWZ, a objętych przedmiotem zamówienia