See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa polegająca na wykonaniu pogwarancyjnych przeglądów okresowych urządzeń i aparatury medycznej część 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu pogwarancyjnych przeglądów okresowych urządzeń i aparatury medycznej. Przedmiot zamówienia został podzielony na poszczególne zadania. Przedmiot zamówienia musi być zrealizowany zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (tekst jednolity Dz.U. 2024 poz. 1620).
Vorherige Bekanntmachung: 251523-2026
Interne Kennung: 17/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 Aparat do piezochirurgii
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia Załącznik Nr 2 do SWZ Formularz asortymentowo – cenowy
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 Aparat do terapii światłem spolaryzowanym
Interne Kennung: Zadanie 6
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 Audiometr impedancyjny
Interne Kennung: Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9 Automatyczny skaner laserowy
Interne Kennung: Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10 Autorefraktometr
Interne Kennung: Zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11 Cieplarka
Interne Kennung: Zadanie 11
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13 Ergospirometr
Interne Kennung: Zadanie 13
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15 Kabina do naświetlań
Interne Kennung: Zadanie 15
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18 Konsola sterująca OsseoDuo
Interne Kennung: Zadanie 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 19 Lampa szczelinowa
Interne Kennung: Zadanie 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie 20 Laser chirurgiczny
Interne Kennung: Zadanie 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 21 Laser CO2
Interne Kennung: Zadanie 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie 22 Laser diodowy
Interne Kennung: Zadanie 22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie 23 Laser diodowy
Interne Kennung: Zadanie 23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie 24 Laser frakcjonujący CO2
Interne Kennung: Zadanie 24
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie 25 Laser medyczny
Interne Kennung: Zadanie 25
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie 26 Miernik aktywności promieniotwórczej
Interne Kennung: Zadanie 26
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie 27 Miernik mocy dawki
Interne Kennung: Zadanie 27
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie 28 Miernik skażeń promieniotwórczych
Interne Kennung: Zadanie 28
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie 29 Mikroskop operacyjny
Interne Kennung: Zadanie 29
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie 30 Mikroskop
Interne Kennung: Zadanie 30
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie 31 Mikroskop operacyjny
Interne Kennung: Zadanie 31
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie 32 Mikrotom rotacyjny
Interne Kennung: Zadanie 32
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie 33 Moduł pomiaru gazu
Interne Kennung: Zadanie 33
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie 35 Neurostymulacja
Interne Kennung: Zadanie 35
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie 36 Nieinwazyjny pomiar ciśnienia centralnego
Interne Kennung: Zadanie 36
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie 37 Perymetr komputerowy
Interne Kennung: Zadanie 37
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie 39 Polisomnografia
Interne Kennung: Zadanie 39
Los: LOT-0040
Titel: Zadanie 40 Pompa do kontrapulsacji
Interne Kennung: Zadanie 40
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie 41 Regulator próżni
Interne Kennung: Zadanie 41
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie 43 Spirometr USB z oprogramowaniem
Interne Kennung: Zadanie 43
Los: LOT-0044
Titel: Zadanie 44 Stanowisko do cięcia i przygotowania materiału
Interne Kennung: Zadanie 44
Los: LOT-0045
Titel: Zadanie 45 Stół do przyjmowania i puszczania materiału
Interne Kennung: Zadanie 45
Los: LOT-0046
Titel: Zadanie 46 Stymulator
Interne Kennung: Zadanie 46
Los: LOT-0049
Titel: Zadanie 49 System pomiarowy do ciągłej obserwacji i rejestracji sygnału przepływu
Interne Kennung: Zadanie 49
Los: LOT-0050
Titel: Zadanie 50 System rejestracji otoemisji akustycznej
Interne Kennung: Zadanie 50
Los: LOT-0051
Titel: Zadanie 51 System rejestracji słuchowych potencjałów wywołanych Bera
Interne Kennung: Zadanie 51
Los: LOT-0054
Titel: Zadanie 54 Tester bezpieczeństwa urządzeń medycznych
Interne Kennung: Zadanie 54
Los: LOT-0055
Titel: Zadanie 55 Tonometr aplanacyjny z pryzmatem
Interne Kennung: Zadanie 55
Los: LOT-0056
Titel: Zadanie 56 Tonometr bezdotykowy z wbudowanym pachymetrem
Interne Kennung: Zadanie 56
Los: LOT-0057
Titel: Zadanie 57 Urządzenie do monitorowania nerwu twarzowego
Interne Kennung: Zadanie 57
Los: LOT-0058
Titel: Zadanie 58 Urządzenie do reedukacji chodu
Interne Kennung: Zadanie 58
Los: LOT-0062
Titel: Zadanie 62 Wanna do hydroterapii z wózkiem
Interne Kennung: Zadanie 62
Los: LOT-0065
Titel: Zadanie 65 Wanna z hydromasażem
Interne Kennung: Zadanie 65
Los: LOT-0066
Titel: Zadanie 66 Wideodermatoskop z wyposażeniem
Interne Kennung: Zadanie 66
Los: LOT-0068
Titel: Zadanie 68 Pompa infuzyjna
Interne Kennung: Zadanie 68
Los: LOT-0069
Titel: Zadanie 69 Wstrzykiwacz kontrastu
Interne Kennung: Zadanie 69
Los: LOT-0073
Titel: Zadanie 73 Zestaw audiometryczny
Interne Kennung: Zadanie 73
Los: LOT-0074
Titel: Zadanie 74 Zestaw do ergospirometrii wysiłkowej
Interne Kennung: Zadanie 74
Los: LOT-0078
Titel: Zadanie 78 Zestaw do prób wysiłkowych EKG
Interne Kennung: Zadanie 78