2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa nowego dwuosiowego pojazdu ciężarowego 4x4 o dmc 18 ton z zabudową hakową, żurawiem wraz z solarką ma konstrukcji kontenera oraz pługiem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ego dwuosiowego pojazdu ciężarowego 4x4 o dmc 18 ton z zabudową hakową, żurawiem wraz z solarką ma konstrukcji kontenera oraz pługiem Dane techniczne podwozia: Dopuszczalna masa całkowita 18 ton, dwuosiowe 4x4: Podwozie fabrycznie nowe – produkcja 2026 Dane techniczne zabudowy hakowej: nominalna moc załadunku urządzenia hakowego minimum 12 ton Dane techniczne żurawia hydraulicznego : udźwig min. 4,5 ton Dane techniczne solarki: Fabrycznie nowa,zasobniki na materiał uszorstniający wykonane ze stali nierdzewnej o pojemności min 4,0 m3, układ solankowy o pojemności min 1800 l. Dane techniczne pługa : Pług odśnieżny z lemieszem jednostronnym z płytą czołową umożliwiającą szybki montaż na pojeździe W ramach realizacji dostawy Wykonawca zapewni szkolenie w zakresie serwisowania zabudowy. Dostawca przekaże Zamawiającemu na własność specjalistyczny dedykowany przez producenta podwozia pojazdu, przenośny komputer diagnostyczny stosowany w serwisach autoryzowanych jego sieci serwisowej Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ
Interne Kennung: PR/0020/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34142000 Kranwagen und Muldenkipper
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34143000 Fahrzeuge für den Winterdienst, 34144420 Salzstreufahrzeuge, 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: PR/0017/2026