2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest udzielanie świadczeń zdrowotnych w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Szacunkowa minimalna liczba godzin objęta przedmiotem zamówienia na okres od 01.07.2025 r. do 30.06.2027 r. wynosi 3456 godzin. Szacunkowa maksymalna liczba godzin wynosi 17 280.
Interne Kennung: DSO.113.29.2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001