470625-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Nabava namirnica za potrebe vrtića
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava namirnica za potrebe vrtića
Beschreibung: Namirnice za potrebe dječjeg vrtića Videk podijeljeno u 5 grupa
Interne Kennung: JN1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: MESO I MESNE PRERAĐEVINE
Beschreibung: Nabava mesa i mesnih prerađevina sukladno troškovniku.
Interne Kennung: JN1-1
Los: LOT-0002
Titel: Ostali prehrambeni proizvodi
Beschreibung: Nabava ostalih prehrambenih proizvoda prema troškovniku
Interne Kennung: JN1-2
Los: LOT-0003
Titel: Kruh i krušni proizvodi
Beschreibung: Nabava kruha i krušnih proizvoda sukladno troškovniku.
Interne Kennung: JN1-3
Los: LOT-0004
Titel: Mlijeko i mliječni proizvodi
Beschreibung: Nabava mlijeka i mliječnih proizvoda prema troškovniku
Interne Kennung: JN1-4
Los: LOT-0005
Titel: Voće i povrće
Beschreibung: Nabava voća i povrća za potrebe vrtića
Interne Kennung: JN1-5