See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udbud vedr. montering og demontering af facadeelementer
Beschreibung: Rammeaftalen omfatter montering og demontering af facadeelementer hos Kundens forhandlere i Danmark samt produktion af de dertilhørende facadeelementer. Derudover omfatter aftalen også lagerstyring og opbevaring af facadeelementerne.
Interne Kennung: Facadeelementer
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Tildeling af kontrakten vil ske til den tilbudsgiver, som afgiver tilbuddet med det bedste forhold mellem pris og kvalitet, jf. udbudsbetingelserne.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79991000 Lagerbestandskontrolle
5. Los
Los: LOT-0000