470641-2026 - Ergebnis
Niederlande – Kraftfahrzeuge – Elektrische chassis cabines
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelElektrische chassis cabines
BeschreibungSpaarnelanden wenst een raamovereenkomst te sluiten met één leverancier voor de levering van elektrische chassis cabines die geschikt zijn voor opbouw door derden. Verwachte afname is minimaal 20 elektrische chassis cabines
Interne Kennung588354
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der Optionen2.2 Deze Raamovereenkomst wordt aangegaan voor de duur van twee (2) jaar, derhalve ingaand op 1 september 2026 en eindigend op 31 augustus 2028, met een optie voor Spaarnelanden om de Raamovereenkomst te verlengen met tweemaal met maximaal twaalf (12) maanden per keer. Indien Spaarnelanden deze optie tot verlengen wenst uit te oefenen zal hij uiterlijk drie (3) maanden vóór de afloop van de initiële termijn Contractant Schriftelijk kennisgeven dat de Raamovereenkomst met genoemde periode wordt verlengd, bij gebreke waarvan de Raamovereenkomst op 31 augustus 2028 eindigt.