See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Telč – rozvoj služeb eGovernmentu a Zvýšení kybernetické bezpečnosti pro infrastrukturu města Telče
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka předmětu plnění, který směřuje k rozvoji služeb eGovernmentu a ke zvýšení kybernetické bezpečnosti pro infrastrukturu města Telče
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48821000 Netzwerkserver, 32422000 Netzkomponenten
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Část 4 – Výstavba PKI a 2faktorová autentizace uživatelů
Beschreibung: Předmětem části veřejné zakázky je dodávka systému PKI a 2faktorové autentizace uživatelů.
Interne Kennung: Část 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0004
Titel: Část 5 – Bezpečné předávání souborů
Beschreibung: Předmětem části veřejné zakázky je dodávka licencí softwarového nástroje pro bezpečné předávání souborů.
Interne Kennung: Část 5
Los: LOT-0001
Titel: Část 2 – Infrastruktura
Beschreibung: Předmětem části veřejné zakázky je dodávka hardware, souvisejícího software, implementace.
Interne Kennung: Část 2
Los: LOT-0008
Titel: Část 9 - Portál občana
Beschreibung: Předmětem části veřejné zakázky je vytvoření (dodávka a implementace) informačního systému veřejné správy „Portál občana“ včetně poskytnutí licencí s neomezenou platností a pro neomezený počet uživatelů, integrace dodaného systému se stávajícím aplikačním vybavením zadavatele a s centrálními systémy, a dále zajištění jeho provozu a servisní podpory po dobu 6 let.
Interne Kennung: Část 9
Los: LOT-0002
Titel: Část 3 – Nástroj pro správu aktiv a řízení rizik a zranitelností
Beschreibung: Předmětem části veřejné zakázky je dodávka nástroje pro správu aktiv a řízení rizik a zranitelností - vulnerability management.
Interne Kennung: Část 3
Los: LOT-0005
Titel: Část 6 – Nástroj pro analýzu a monitoring síťového provozu
Beschreibung: Předmětem části veřejné zakázky je dodávka nástroje pro detekci kybernetických bezpečnostních událostí - monitoring síťového toku.
Interne Kennung: Část 6
Los: LOT-0009
Titel: Část 10 - Podpora automatizace práce s elektronickými dokumenty
Beschreibung: Předmětem části veřejné zakázky je dodávka systémů: • Portál otevřených dat (Portál pro prezentaci dat (vč. Opendat) z jednání volených orgánů, vedení úřadu, odborů, oddělení, komisí a výborů.) • Portál úředníka - systém pro správu dokumentů (Portál pro personalizovaný přístup úředníků k aplikacím, souborům, informacím a službám.) • Datové tržiště (Rozšíření současného datového tržiště (DWH - datový sklad) o konektory na spisovou službu a ekonomický systém pro zřizované organizace) • Ekonomický systém určený pro organizace zřizované městem. • Systém elektronické spisové služby určený pro organizace zřizované městem.
Interne Kennung: Část 10
Los: LOT-0006
Titel: Část 7 – Logmanagement, ochrana DNS
Beschreibung: Předmětem části veřejné zakázky je dodávka nástroje pro log management a bezpečnostního DNS resolveru, který bude zajišťovat monitorování a ochranu provozu DNS před doménami s nevhodným obsahem.
Interne Kennung: Část 7
Los: LOT-0007
Titel: Část 8 – Nástroje pro řízení přístupů a identit
Beschreibung: Předmětem části veřejné zakázky je dodávka systémů: • Reportér stavu účtů v AD, • Nástroj pro sledování změn v AD, • PIM a PAM - Správa privilegovaných účtů.
Interne Kennung: Část 8