2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i urządzeń do pracowni pneumatyki i hydrauliki w ramach realizacji projektu „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności w Chełmie w dziedzinie mechatronika'
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i urządzeń do pracowni pneumatyki i hydrauliki w ramach realizacji projektu „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności w Chełmie w dziedzinie mechatronika”. 2. Zamawiający zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp dopuszcza składanie ofert częściowych z podziałem na 2 części. 3. Szczegółowy zakres zamówienia, warunki oraz sposób ich wykonania dla części 1-2 określają : 1) Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia – odpowiednio załącznik nr 4a – 4b do SWZ 2) Projektowane Postanowienia Umowy (PPU) –załącznik nr 5 do SWZ
Interne Kennung: BZP.271.5.25.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: przetarg nieograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39151200 Werkbänke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör, 42677000 Teile für Druckluftwerkzeug, 39715300 Sanitäreinrichtungen, 38548000 Fahrzeugarmaturen, 43328100 Hydraulische Vorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wyposażenie pracowni pneumatyki i elektropneumatyki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia Części 1 jest dostawa sprzętu i urządzeń do pracowni pneumatyki i i elektropneumatyki w ramach realizacji projektu „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności w Chełmie w dziedzinie mechatronika”. Dostarczone wyposażenie ma być kompletne, fabrycznie nowe, nieuszkodzone, nie stanowić przedmiotu praw osób trzecich. Zamawiający wymaga, aby dostarczone wyposażenie było wykonane z fabrycznie nowych, bezpiecznych materiałów, posiadających wszelkie wymagane atesty i dopuszczenia. Przedsięwzięcie „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności w Chełmie w dziedzinie mechatronika” w ramach konkursu pt. Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU), realizujących koncepcję centrów doskonałości zawodowej (CoVEs)”. Źródło finansowania: Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności, Inwestycja A3.1.1. Wsparcie rozwoju nowoczesnego kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie. Szczegółowy zakres zamówienia, warunki oraz sposób ich wykonania dla części 1 określają : 1) Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 4a do SWZ 2) Projektowane Postanowienia Umowy (PPU) –załącznik nr 5 do SWZ
Interne Kennung: BZP.271.5.25a.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör, 42677000 Teile für Druckluftwerkzeug
Los: LOT-0002
Titel: Wyposażenie pracowni hydrauliki i elektrohydrauliki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia Części 2 jest dostawa sprzętu i urządzeń do pracowni hydrauliki i elektrohydrauliki w ramach realizacji projektu „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności w Chełmie w dziedzinie mechatronika”. Dostarczone wyposażenie ma być kompletne, fabrycznie nowe, nieuszkodzone, nie stanowić przedmiotu praw osób trzecich. Zamawiający wymaga, aby dostarczone wyposażenie było wykonane z fabrycznie nowych, bezpiecznych materiałów, posiadających wszelkie wymagane atesty i dopuszczenia. Przedsięwzięcie „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności w Chełmie w dziedzinie mechatronika” w ramach konkursu pt. Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU), realizujących koncepcję centrów doskonałości zawodowej (CoVEs)”. Źródło finansowania: Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności, Inwestycja A3.1.1. Wsparcie rozwoju nowoczesnego kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie. Szczegółowy zakres zamówienia, warunki oraz sposób ich wykonania dla części 2 określają : 1) Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 4b do SWZ 2) Projektowane Postanowienia Umowy (PPU) –załącznik nr 5 do SWZ
Interne Kennung: BZP.271.5.25b.2025
Haupteinstufung (cpv): 39715300 Sanitäreinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38548000 Fahrzeugarmaturen, 43328100 Hydraulische Vorrichtungen