470692-2025 - Ergebnis
Tschechien – Allgemeine und berufliche Bildung – Rekvalifikační kurzy pro Karlovarský kraj IX.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRekvalifikační kurzy pro Karlovarský kraj IX.
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky (dále také jen „VZ“) je zajištění rekvalifikací dle zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů (dále též jen „ZoZ“), pro uchazeče a zájemce o zaměstnání. Rekvalifikace budou realizovány na základě Rámcových dohod uzavřených pouze s jedním dodavatelem na každou část veřejné zakázky (specifikované v kapitole 2 - Základní informace o předmětu zakázky a obecné technické podmínky a v Příloze č. 8 Specifikace a technické podmínky). VZ je v souladu s § 35 ZZVZ rozdělena do 6 částí. Dodavatelé mohou ve smyslu § 101 odst. 2 ZZVZ podávat nabídky na jednu, několik nebo na všechny části VZ (pro vyloučení pochybností dodavatel může podat nabídku pouze do jedné části nebo může podat několik nabídek do různých částí nebo může podat nabídky do všech částí VZ)
Vorherige Bekanntmachung229734-2023
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensbližší specifikace uvedena v NEN
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
5. Los
LosLOT-0006
TitelPracovník/pracovnice v sociálních službách - Cheb
BeschreibungRekvalifikační kurz - Pracovník/pracovnice v sociálních službách - Cheb
Interne Kennung06
LosLOT-0001
TitelObsluha osobního počítače – Karlovy Vary
BeschreibungRekvalifikační kurzy - Obsluha osobního počítače – Karlovy Vary
Interne Kennung01
LosLOT-0002
TitelObsluha osobního počítače – Sokolov
BeschreibungRekvalifikační kurzy - Obsluha osobního počítače – Sokolov
Interne Kennung02
LosLOT-0003
TitelObsluha osobního počítače – Cheb
BeschreibungRekvalifikační kurzy - Obsluha osobního počítače – Cheb
Interne Kennung03
LosLOT-0004
TitelPracovník/pracovnice v sociálních službách - Karlovy Vary
BeschreibungRekvalifikační kurz - Pracovník/pracovnice v sociálních službách - Karlovy Vary
Interne Kennung04
LosLOT-0005
TitelPracovník/pracovnice v sociálních službách - Sokolov
BeschreibungRekvalifikační kurz - Pracovník/pracovnice v sociálních službách - Sokolov
Interne Kennung05