See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het leveren, gebruiksgereed installeren en beheren van een VSS (Video Stitching Systeem)
Beschreibung: Het leveren, gebruiksgereed installeren en beheren van een VSS (Video Stitching Systeem). De eerdere aanbestedingsprocedure conform de openbare procedure met kenmerk DOS-2025-0001463 is beëindigd, omdat geen inschrijvingen zijn ontvangen. Op basis hiervan start de provincie Zuid-Holland een onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking conform de toepasselijke aanbestedingsregels.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbestedende dienst heeft voor deze opdracht een openbare aanbestedingsprocedure doorlopen. Binnen de gestelde termijn zijn er geen (geschikte) inschrijvingen ontvangen. Conform artikel 2.32, lid 1, sub a, van de Aanbestedingswet 2012 is de aanbestedende dienst in dat geval gerechtigd de opdracht te gunnen via een onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking. De opdracht is vervolgens rechtstreeks gegund aan een marktpartij die naar het oordeel van de aanbestedende dienst in staat is de opdracht volledig en conform de gestelde eisen uit te voeren.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000