See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Financiële en fiscale advisering overname vastgoedentiteiten
Beschreibung: Deze aanbesteding is opgestart naar aanleiding van de behoefte aan financiële en fiscale advisering overname vastgoedentiteiten. De Provincie Limburg heeft in het “Limburgs bod voor een duurzaam Chemelot” aangegeven dat zij onder voorwaarden bereid is om een aandeel te nemen in het verwerven van het grondeigendom (volle eigendom) van Chemelot. De Provincie Limburg wil de haalbaarheid verkennen van volledige of gedeeltelijke publieke eigendom als hefboom voor de verduurzaming van het Chemelot terrein. In dit kader lopen verkennende gesprekken over de verwerving van de betreffende gronden. Onderdeel van de volgende fase in het proces is het uitvoeren van een financiële en fiscale Due Diligence. U wordt middels deze Europese aanbesteding uitgenodigd een offerte hiervoor uit te brengen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66170000 Finanzberatung, Bearbeitung und Clearing von Finanzgeschäften
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66171000 Finanzberatung, 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000