2. Verfahren
Verfahren
Titel: Strategické poradenství v ICT II
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby poskytované prostřednictvím kapacit odborníků v rámci následujících oblastí: • management consulting; strategické poradenství; podpora vedení zadavatele při vytváření strategické agendy zadavatele; podpora při řízení vybraných týmů a projektů; podpora při implementaci strategické agendy zadavatele; poradenství při integraci činností jednotlivých organizací v resortu zadavatele; a • poskytování benchmarků, případových studií a příkladů nejlepších praxí; analytické podpory při řešení specifických úloh.
Vorherige Bekanntmachung: 48667-2022
Interne Kennung: VZ 23/2022 (IV.Q/2024)
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: v souladu se ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0003