See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych
Beschreibung: Zamówienie obejmuje dostawę produktów leczniczych opisanych w 152 pakietach.
Vorherige Bekanntmachung: 1034-2026
Interne Kennung: 4WSzKzP.SZP.2612.117.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33622100 Herztherapiemittel, 33621100 Antithrombotische Mittel, 33612000 Mittel bei funktionellen gastrointestinalen Störungen, 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem, 33662100 Ophthalmika, 33631000 Dermatika, 33615000 Antidiabetika, 33621200 Antihämorrhagika, 33615100 Insulin, 33661700 Andere Mittel für das Nervensystem, 33661100 Anästhetika, 33661200 Analgetika, 33621300 Antianämika, 33622300 Diuretika, 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung, 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System, 33651200 Antimykotika zur systemischen Anwendung, 33642100 Hypophysen- und Hypothalamushormone und Analoga, 33612000 Mittel bei funktionellen gastrointestinalen Störungen, 33617000 Mineralstoffe, 33652300 Immunsuppressiva, 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel, 33692500 Injizierbare Lösungen, 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung, 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten, 33141624 Verabreichungsausrüstung, 33642200 Corticosteroide zur systemischen Anwendung, 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel, 33652100 Antineoplastische Mittel, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33651400 Antivirale Mittel zur systemischen Anwendung, 33651500 Immunsera und Immunglobuline, 33696000 Reagentien und Kontrastmittel, 33614000 Antidiarrhoika und intestinale Antiphlogistika/Antiinfektiva, 33651520 Immunglobuline, 33693000 Alle übrigen therapeutischen Mittel, 33651680 Hepatitis-B-Impfstoffe, 33694000 Diagnostika, 33632200 Muskelrelaxanzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 Produkty farmaceutyczne
Beschreibung: Pakiet 1 Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Wykonawcy nie przysługują względem Zamawiającego jakiekolwiek roszczenia z tytułu niezrealizowania pełnej ilości przedmiotu zamówienia. Niezrealizowana część umowy nie będzie większa niż 70% ceny brutto pakietu. Zamówienie gwarantowane wynosi 30% ceny brutto pakietu. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji Wykonawca zobowiązuje się umożliwić Zamawiającemu zakup dodatkowych ilości towaru na takich samych zasadach jak dostawy objęte zamówieniem gwarantowanym. 2. Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z opcji w przypadku braku rzeczywistych potrzeb przedmiotu umowy, bądź braku środków finansowych na ten cel. 3. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej umowy. Pisemna forma powiadomienia wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji przez zamawiającego, jest wiążąca dla wykonawcy w zakresie realizacji wszystkich warunków określonych w niniejszej umowie dla zakupu realizowanego w ramach opcji. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji postanowienia niniejszej umowy obowiązują odpowiednio.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 Produkty farmaceutyczne
Beschreibung: Pakiet 2 Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 Produkty lecznicze do terapii serca
Beschreibung: Pakiet 3 Produkty lecznicze do terapii serca
Interne Kennung: Pakiet 3
Haupteinstufung (cpv): 33622100 Herztherapiemittel
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 Produkty farmaceutyczne
Beschreibung: Pakiet 4 Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 Produkty farmaceutyczne
Beschreibung: Pakiet 5 Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 Produkty farmaceutyczne
Beschreibung: Pakiet 6 Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 Produkty farmaceutyczne
Beschreibung: Pakiet 7 Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 Produkty farmaceutyczne
Beschreibung: Pakiet 8 Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 Środki obniżające krzepliwość krwi
Beschreibung: Pakiet 9 Środki obniżające krzepliwość krwi
Interne Kennung: Pakiet 9
Haupteinstufung (cpv): 33621100 Antithrombotische Mittel
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 Produkty farmaceutyczne
Beschreibung: Pakiet 10 Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11 Produkty farmaceutyczne
Beschreibung: Pakiet 11 Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12 Produkty lecznicze do leczenia zaburzeń w funkcjonowaniu przewodu pokarmowego, Produkty lecznicze dla układu nerwowego
Beschreibung: Pakiet 12 Produkty lecznicze do leczenia zaburzeń w funkcjonowaniu przewodu pokarmowego, Produkty lecznicze dla układu nerwowego
Interne Kennung: Pakiet 12
Haupteinstufung (cpv): 33612000 Mittel bei funktionellen gastrointestinalen Störungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13 Produkty farmaceutyczne
Beschreibung: Pakiet 13 Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14 Produkty farmaceutyczne
Beschreibung: Pakiet 14 Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15 Produkty farmaceutyczne
Beschreibung: Pakiet 15 Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16 Produkty farmaceutyczne
Beschreibung: Pakiet 16 Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17 Produkty farmaceutyczne
Beschreibung: Pakiet 17 Produkty farmaceutyczne
Interne Kennung: Pakiet 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18 Produkty lecznicze dla układu nerwowego
Beschreibung: Pakiet 18 Produkty lecznicze dla układu nerwowego
Interne Kennung: Pakiet 18
Haupteinstufung (cpv): 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19 Produkty lecznicze dla układu nerwowego
Beschreibung: Pakiet 19 Produkty lecznicze dla układu nerwowego
Interne Kennung: Pakiet 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20 Środki oftalmologiczne
Beschreibung: Pakiet 20 Środki oftalmologiczne
Interne Kennung: Pakiet 20
Haupteinstufung (cpv): 33662100 Ophthalmika