2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie terenu zieleni przy ul. Ozimskiej - Reymonta w Opolu w ramach zadania budżetowego pn. Ochrona różnorodności biologicznej w Opolu i Aglomeracji Opolskiej
Beschreibung: Zagospodarowanie terenu zieleni przy ul. Ozimskiej - Reymonta w Opolu w ramach zadania budżetowego pn. Ochrona różnorodności biologicznej w Opolu i Aglomeracji Opolskiej. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich uzgodnień i pozwoleń oraz wykonanie w oparciu o tą dokumentację wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie (jeżeli będzie wymagane) robót budowlanych polegających na zagospodarowaniu terenu zielni przy ul. Ozimskiej-Reymonta w Opolu w ramach zadania budżetowego pn. „Ochrona różnorodności biologicznej w Opolu i Aglomeracji Opolskiej”. Prace mają zostać wykonane zgodnie ze specyfikacją warunków zamówienia (SWZ), Programem Funkcjonalno-Użytkowym i wzorem umowy wraz z załącznikami. W ramach specyfikacji warunków zamówienia (SWZ) Zamawiający umieszcza na stronie internetowej https://umopole.logintrade.net/zapytania_email,204431,72d02166ba246a9af1e075c75cb786fd.html w formie plików do pobrania: 1) Program Funkcjonalno-Użytkowy. 2) Wzór umowy wraz z załącznikami 3) Podręcznik wnioskodawcy i beneficjenta Funduszy Europejskich na lata 2021-2027 w zakresie informacji i promocji. Zamawiający nie żąda wniesienia wadium. Zamawiający nie przewiduje zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Prawa. Termin wykonania zamówienia: do 8 miesięcy od daty zawarcia umowy nie później niż do dnia 30 kwietnia 2026 r. Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych dostępna w specyfikacji warunków zamówienia pod adresem: https://umopole.logintrade.net/zapytania_email,204431,72d02166ba246a9af1e075c75cb786fd.html Zamówienie współfinansowane ze środków UE - nazwa projektu: ”Ochrona różnorodności biologicznej w Opolu i Aglomeracji Opolskiej”. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Zamówienie udzielane jest w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. Wykaz oświadczeń lub dokumentów składanych przez Wykonawcę wraz z ofertą: 1) Formularz „Oferta przetargowa”, sporządzony na podstawie wzoru stanowiącego załącznik do SWZ. 2) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o zamówienie wraz z ofertą składają oświadczenie, z którego wynika, które roboty budowlane, dostawy, usługi wykonają poszczególni wykonawcy (art. 117 ust. 4 Prawa). Wzór oświadczenia załączono do SWZ. 3) Oświadczenie wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5K Rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 Ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainie oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego składane na podstawie art. 125 ust. 1 Prawa. Wzór oświadczenia załączono do SWZ. 4) Zobowiązanie podmiotu, jeżeli Wykonawca powołuje się na jego zasoby. W przypadku wykazania zdolności technicznej lub zawodowej, które udostępni inny podmiot, Wykonawca do oferty załącza zobowiązanie podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Wzór zobowiązania załączono do SWZ. 5) Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5K Rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 Ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainie oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego składane na podstawie art. 125 ust. 1 Prawa. Wzór oświadczenia załączono do SWZ. 6) Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania - w przypadku niewskazania przez Wykonawcę w formularzu OFERTA PRZETARGOWA adresu strony internetowej lub innej ogólnodostępnej, bezpłatnej bazy danych z danymi rejestrowymi Wykonawcy. 7) Pełnomocnictwo, jeżeli Wykonawca ustanowił pełnomocnika, pełnomocnictwo obowiązkowe w przypadku konsorcjum. SWZ - oznacza Specyfikację Warunków Zamówienia. Prawo - oznacza Prawo zamówień publicznych.
Interne Kennung: ZP.271.7.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art.138 ustawy Prawo zamówień Publicznych Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1(35 dni), jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 Prawa.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zagospodarowanie terenu zieleni przy ul. Ozimskiej - Reymonta w Opolu w ramach zadania budżetowego pn. Ochrona różnorodności biologicznej w Opolu i Aglomeracji Opolskiej.