2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie kompleksowej ekspertyzy hydrologicznej torfowiska w rezerwacie „Torfy” wraz z analizą warunków wodnych w zlewni zasilającej, ukierunkowanej na rozpoznanie przyczyn jego przesychania oraz określenie możliwości i skuteczności działań renaturyzacyjnych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie kompleksowej ekspertyzy hydrologicznej torfowiska w rezerwacie „Torfy” wraz z analizą warunków wodnych w zlewni zasilającej, ukierunkowanej na rozpoznanie przyczyn jego przesychania oraz określenie możliwości i skuteczności działań renaturyzacyjnych. Szczegółowy opis zakresu rzeczowego przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2 do niniejszej SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 319873-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351900 Geologische, ozeanografische und hydrologische Untersuchungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 71351610 Meteorologische Dienste, 71351611 Klimatologische Dienste, 71351612 Hydrometeorologische Dienste, 71353100 Hydrografische Untersuchungen, 71354400 Hydrografische Dienste
5. Los
Los: LOT-0001