2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa środków czystości dla Wydziału Chemii
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków czystości dla Wydziału Chemii UW. 2. Dostawa wraz z wniesieniem środków czystości w miejsce wskazane przez Zamawiającego odbędzie się w na adres: Wydział Chemii, ul. Pasteura1, 02-093 Warszawa.
Vorherige Bekanntmachung: 169481-2026
Interne Kennung: POUZ-361/320/2025/WCH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: PRZETARG NIEOGRANICZONY
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39224000 Besen, Bürsten und sonstige Artikel verschiedener Art, 39525800 Putztücher, 24955000 Chemische Toiletten, 33711900 Seife, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Sukcesywna dostawa środków czystości dla Wydziału Chemii na potrzeby utrzymania porządku i czystości w budynku