470871-2025 - Wettbewerb
Polen – Maschinen und Geräte für den Bergbau – Dostawa 103 szt. fabrycznie nowych aparatów regeneracyjnych ratowniczych Drager BG ProAir lub równoważnych dla potrzeb Oddziału KWK Mysłowice-Wesoła, KWK ROW Ruch Jankowice Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2024-2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa 103 szt. fabrycznie nowych aparatów regeneracyjnych ratowniczych Drager BG ProAir lub równoważnych dla potrzeb Oddziału KWK Mysłowice-Wesoła, KWK ROW Ruch Jankowice Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2024-2026
BeschreibungPrzedmiotem wniosku jest dostawa w latach 2024-2026 fabrycznie nowych aparatów regeneracyjnych ratowniczych Drager BG ProAir lub równoważnych wraz z przyrządami kontrolnymi dla potrzeb Oddziału KWK Mysłowice-Wesoła, KWK ROW Ruch Jankowice, Polskiej Grupy Górniczej S.A
Interne Kennung602302311
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43100000 Maschinen und Geräte für den Bergbau
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibungzgodnie z zapisami SWZ
Interne Kennung602302311 Zadanie 1