See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst ter configuratie en ondersteuning van een nieuwe intranet-omgeving voor personeel, studenten en PhD-studenten
Beschreibung: De huidige intranet-omgeving op basis van MS SharePoint wordt midden 2027 niet langer ondersteund. De huidige leverancier bood op basis van Microsoft-technologie een eigen configuratiepakket. Deze leverancier stopt hiermee. We moeten een vernieuwde configuratie realiseren met een nieuw te selecteren leverancier. De opdracht omvat de realisatie en ondersteuning van de intranetomgeving gedurende de volledige looptijd van de raamovereenkomst, zoals bepaald in artikel II.7.
Interne Kennung: PPP0NS-915/6123/VUB/2026/DICT/002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212220 Entwicklung von Internet- und Intranetsoftware
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VUB/2026/DICT/002_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72212200 Entwicklung von Vernetzungs-, Internet- und Intranetsoftware
470900-2026 - Mededinging
België – Diensten voor ontwikkeling van software voor internet en intranet – Raamovereenkomst ter configuratie en ondersteuning van een nieuwe intranet-omgeving voor personeel, studenten en PhD-studenten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0NS-915/6123/VUB/2026/DICT/002
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72212220 Diensten voor ontwikkeling van software voor internet en intranet
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: VUB/2026/DICT/002_1
Aanvullende classificatie (cpv): 72212200 Diensten voor ontwikkeling van software voor netwerken, internet en intranet