See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Běžná údržba silnic I. třídy a dálnic D6, D7 v Ústeckém kraji 2022 - 2026 - oblast Louny, Chomutov
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je běžná údržba silnic I. třídy a dálnic D6 a D7 v Ústeckém kraji v okresech Louny a Chomutov, v souladu s podmínkami Rámcové dohody a jejími přílohami, především Přílohy č.1 Specifikace plnění. Na základě zadávacího řízení bude uzavřena Rámcová dohoda s jedním účastníkem.
Vorherige Bekanntmachung: 365869-2023
Interne Kennung: 08PU-003272
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Běžná údržba silnic I. třídy a dálnic D6, D7 v Ústeckém kraji 2022 - 2026 - oblast Louny, Chomutov - DO č. 13
Beschreibung: Předmětem Dílčí objednávky č. 13 je zajištění pokračování běžné údržby na dálnicích D6 a D7 a komunikacích I. třídy okr. Chomutov a Louny.
Interne Kennung: 08PU-003901